Кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри геоекології і землеустрою ТДАТУ Вікторія Скиба – учасниця конкурсу «Молодий вчений року». Конкурс в Україні проходить вперше і покликаний поділитися своїми досягненнями і прославити свою малу Батьківщину.

У конкурсі беруть участь українські вчені, інженери, дослідники і новатори з усього світу у віці до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або номінанти у віці до 40 років включно, які мають вчений ступінь доктора наук.

Конкурс містить 100 різних номінацій, таких як, популяризація науки, 50 номінацій присвячено галузей знань, 12 – номінації Національної академії наук України, 7 – Малої академії наук.

Викладача Таврійського ДАТУ Вікторія Скиба бере участь в номінації: «Науковий волонтер» (в аспекті популяризації екологічної складової Мелітополя), заявка також була оформлена в номінації «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Як розповідає Вікторія Скиба, заявку на її участь у конкурсі оформила Рада молодих вчених ТДАТУ. Сама ж Вікторія зраділа участі у конкурсі, адже для неї це відкриває нові горизонти.

Свій трудовий шлях Вікторія Скиба початку в 2009 році, викладацькою діяльністю вона займається останні три роки. У 2009 році закінчила магістратуру Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю «Екологія». З 2009 по 2018 рр. працювала в Мелітопольському міжрайонному управлінні водного господарства.

«Я з дитинства мріяла бути лікарем, а учителем і не думала. Але я рада, що обрала такий шлях, адже у цій професії мене приваблює те, що я в постійному русі. Зрозуміло, що поєднувати сім’ю, роботу, написання дисертацій, непросто, але мені подобається моя професія. Тому після університету я вирішила пов’язати своє життя з науковим пошуком, – зазначає учасниця конкурсу.

Вікторія Скиба бере участь в 16-му блоці. Віддати свій голос можна за посиланням.

Проголосувати можна з максимальної кількості гаджетів і браузерів.

Редакційно-видавничий відділ