26 грудня 2022 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на кафедрі вищої математики і фізики відбувся урочистий онлайн-захід, присвячений підведенню підсумків та нагородженню переможців університетських студентських олімпіад з математики та з фізики.

Захід відбувся за участі ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева, першого проректора ТДАТУ Олександра Ломейка та декана факультету енергетики та комп’ютерних технологій ТДАТУ Сергія Галька.

У 2022-2023 навчальному році участь в олімпіаді з математики взяли 28 здобувачів вищої освіти, а з фізики – 18 здобувачів вищої освіти 1-2 курсів університету ОКР «Бакалавр» всіх факультетів університету.

З вітальним словом до присутніх та оголошенням переможців олімпіад з математики та фізики звернувся ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктор технічних наук, професор Сергій Кюрчев. Він зазначив, що сьогодні, під час війни, саме такі молоді люди, які зібралися на цьому заході, здатні творити майбутнє, будувати свою вільну і незалежну державу, що саме з такою обдарованою молоддю Україна переможе, що молодь – це не лише наше майбутнє, це і наше теперішнє, оскільки вона формує свідомість й активну позицію. Ректор побажав усім присутнім терпіння, наснаги, віри та миру, а здобувачам вищої освіти – ставити цілі і впевнено їх досягати.

До привітання учасників та переможців олімпіад приєднався перший проректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, кандидат технічних наук, доцент Олександр Ломейко. Він зауважив, що кожного року із великим задоволенням приймав участь у таких заходах, що цього року вперше нагородження в умовах воєнного стану в Україні відбувається в онлайн-форматі, але його рівень та значимість від цього не зменшився. Олександр Петрович подякував здобувачам вищої освіти і викладачам кафедри та наголосив, що без знань з математики і фізики неможливе успішне навчання та майбутнє України. Перший проректор вручив грамоти учасникам олімпіад, які посіли другі місця та побажав всім миру, спокою і впевненості у майбутньому.

Свої привітання та оголошення учасників олімпіад, які посіли треті місця висловив в.о. декана факультету енергетики та комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, кандидат технічних наук, доцент Сергій Галько. Він зауважив, що серед нагороджених – здобувачі факультету енергетики та комп’ютерних технологій, які проявили себе як найкращі представники студентської молоді, які склали свою першу екзаменаційну сесію на «відмінно». Сергій Віталійович наголосив на важливість успіхів і здобутків у навчанні, особливо у такий складний для країни час.

Від імені молоді присутніх привітав Карпиєнко Олександр – здобувач вищої освіти 1 курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій, який отримав грамоту і з математики, і з фізики. Він подякував колективу університету за можливість прийняти участь в олімпіадах, подякував усім викладачам за спільну роботу. Олександр поділився, що відчуває гордість бути серед молодих і талановитих.
Наприкінці заходу колектив кафедри вищої математики і фізики ще раз привітав переможців та висловив слова вдячності всім учасникам олімпіад.

Бажаємо всім міцного здоров’я, творчої наснаги, нових успіхів, нових наукових досягнень та багато особистих та колективних перемог! Віримо в Україну! Слава України!

Наталя Дьоміна,
к. т. н., доцент кафедри вищої математики і фізики,
Альона Дяденчук,
к. т. н., старший викладач кафедри вищої математики і фізики