Співробітники кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно підвищують свій професійний рівень на семінарах та тренінгах.

З 17 червня по 24 липня викладачі кафедри Валентина Демко та Сергій Кальченко проходили навчання за освітньою програмою «Курси гідів та екскурсоводів». Організатором навчання виступив Мелітопольський краєзнавчий музей, на базі якого і проводилися курси.

Програма курсів була насиченою, вона складалася з теоретичних та практичних занять та екскурсій. Випускна робота слухачів полягала в презентації власної екскурсії, інформаційною основою якої була історико-культурна спадщина рідного міста.

За результатами успішного завершення навчання учасники отримали сертифікати.

Факультет економіки та бізнесу