На 62 році передчасно пішов з життя доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша Віктор Щербина.

Віктор Михайлович свою трудову діяльність розпочав в Мелітопольському інституті механізазації сільського господарства у 1988 році на посаді інженера науково-дослідної частини.

З 01 вересня 1988 року переведений на посаду асистента кафедри технічного креслення.

З 1997 року до 2000 року Віктор Михайлович навчався в аспірантурі.

У 2000 році році прийнятий на посаду старшого викладача кафедри нарисної геометрії і інженерної графіки.
12 березня 2003 року рішенням Президії Вищої атестаційної комісії України Віктору Михайловичу присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук.

У травні 2003 року переведений на посаду доцента кафедри нарисної геометрії і інженерної графіки.

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 21 жовтня 2004 року йому присвоєно вчене звання доцента.

З 01 липня 2019 року Віктор Михайлович – доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша.

За високі показники в роботі його праця 20 разів відзначалась у наказах ректора про преміювання та оголошення подяки

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного сумує з приводу великої втрати і висловлює співчуття рідним і близьким Щербини Віктора Михайловича.

Прощання з Віктором Михайловичем відбудеться 26 жовтня об 11:00 за адресою вул. Монастирська 45 (Чоловічий монастир святого Савви Освященного)

Колектив ТДАТУ