Заклади вищої освіти в кожному окремому регіоні мають самостійно вирішити, коли та в якій формі організовувати навчання після 24 січня.

Про це у своєму Telegram повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, посилаючись на управлінську автономію закладів вищої освіти.

Окрім того, він наголосив, що за сприятливої ситуації студенти закладів професійної та фахової передвищої мають продовжити навчання в змішаному форматі або очному форматі.

«Позиція МОН наступна: за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному форматі або очно», – зазначив Сергій Шкарлет.

Водночас студентські та учнівські практики мають бути організовані з обов’язковим дотриманням карантинних заходів.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту: osvita.ua