Випускників українських вишів, які мають дипломи з права, економіки, міжнародних відносин, політології чи інших суміжних дисциплін, запрошують скористатися шансом на здобуття післядипломної освіти в Коледжі Європи в Бельгії або Польщі.

Інформацію про це опубліковано на сайті програми House of Europe.

Ця можливість передбачена для випускників університетів, які мають дипломи магістра права, економіки, міжнародних відносин, політології або інших суміжних дисциплін.

Випускники бакалаврату з високими результатами з ключових дисциплін обраної програми також можуть подавати документи на цю стипендію.

Отримавши стипендію, апліканти зможуть продовжити освіту в компанії студентів з понад 50 країн світу в провідному інституті європеїстики, де навчаються майбутні дипломати, міністри й чиновники європейських урядів. Стипендія покриє витрати на навчання, проживання, харчування й подорожі.

Організатори також підкреслюють, що студенти здобудуть ґрунтовні знання європейського контексту в обраній сфері досліджень, глибинне і комплексне розуміння Європи та долучаться до спільноти, що об’єднує всіх, хто випустився протягом більш ніж 60 років існування Коледжу.

Для вивчення студентам пропонують одну з програм:

Європейські економічні студії;
Європейські міждисциплінарні студії;
Студії з європейських міжнародних відносин та дипломатії;
Європейські правові студії;
Європейські політичні та адміністративні студії;
Трансатлантичні відносини.
Кампуси коледжу розташовані в Брюгге (Бельгія) та Варшаві (Польща). Навчання розпочнеться у вересні 2021 року. Випускники отримають магістерські дипломи.

Кінцевий термін подання документів – 13 січня 2021 року о 23:59 за київським часом.

Для участі в проєкті необхідно подати такі документи:

  • заповнена аплікаційна форма. Надайте інформацію про свої наукові ступені, професійний досвід, опишіть мотивацію та мовні навички;
  • сертифікати, що засвідчують рівень володіння англійською і французькою мовами;
    резюме у форматі Europass;
  • копії дипломів в оригіналі та їхній переклад англійською або французькою мовою. Якщо ви навчаєтеся на останньому курсі, диплом можна надіслати пізніше;
  • додатки до дипломів або виписки із залікових книжок з переліком всіх навчальних дисциплін, які ви прослухали, і оцінками – в оригіналі та перекладені англійською або французькою мовою;
  • імена й електронні адреси двох викладачів, які навчали вас і можуть оцінити вашу успішність. Вони отримають лінк на онлайн-форму, у якій потрібно надати рекомендаційні листи;
  • копія паспорта;
  • фото.

Завіряти переклади документів нотаріально не потрібно.

Якщо заявка кандидата буде успішною, потрібно буде пройти співбесіду із представниками кафедри.

Більше інформації можна знайти на сайті організаторів.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту: osvita.ua