75586118_2519843878250405_5269043716701552640_o“Ми розпочинаємо КВН” – ці позивні вже більш ніж 20 років лунають під склепіннями великої зали Центру культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного!

Напередодні міжнародного Дня студента стартував новий сезон 2019-2020 року Відкритого Кубку КВН ТДАТУ.

Сезон передбачає три самостійні гри за Осінній Кубок, Зимовий Кубок та Весняний Кубок. За підсумками трьох ігор під час розіграшу Весняного Кубку буде вручений Кубок ректора університету.

Осінній Кубок цього року зібрав повну залу глядачів! Студенти, співробітники та гості університету прийшли повболівати за свої команди та просто насолодитись гарною грою та отримати чудовий настрій. І вони жодного разу про це не пошкодували! Адже гра вийшла дуже цікавою та веселою!

В цьому році в Осінньому Кубку взяли участь аж сім команд: “Tipo4ki” “Енергія”, “Усі свої”, “15 см гумору”, “2РАК”, “Оптом дешевше”, “Всюду буду”. Регламентом гри було передбачено чотири конкурси: візитівка, розминка та відео конкурс. Загальною темою гри був, звісно, День студента. Тому впродовж двох с половиною годин глядачі у залі насолоджувались студентським гумором та історіями зі студентського життя. А що ж КВНщики? Вони не тільки отримували задоволення від гри на сцені, але й змагались за право володіти Кубком.

За підсумками гри впевнену перемогу отримала команда “Усі свої”, за яку активно вболівали студенти та викладачі факультету агротехнологій та екології Вона й стала володарем Осіннього Кубку. Друге місце розділили відразу дві команди: “Енергія”, яка представляла факультет енергетики та комп’ютерних технологій та  “Tipo4ki”, в якій грали хлопці та дівчата механіко-технологічного факультету. Третє місце виборола команда “Всюду буду”.

Кращим КВНщиком гри журі одноголосно обрала гравця команди “Усі свої” Петра Мальованого. Кращою КВНщицею стала учасниця команди “Оптом дешевше” Яна Водяницька.

Наприкінці гри відбулося вітання команди “Всюду буду”, яка цього року відзначала ювілей – 10 років! Тому на гру були запрошені учасники усіх складів команди, починаючи, навіть, із першого!!!

На екрані демонструвались найбільш цікаві фрагменти ігор усіх складів команди “Всюду буду”. І яке ж День народження баз святкового торта? Усі гравці команди водночас задули свічки на великому ювілейному торті та загадали свої найбільш потаємні бажання.

Вітаємо команду Всюду буду з ювілеєм!

Традиційно із привітальним словом виступив ректор університету, д.т.н. професор Володимир Миколайович Кюрчев, який привітав усіх присутніх із початком сезону, висловив своє задоволення грою, що відбулася, висловив свої побажання щодо подальшого розвитку КВНівського руху в університеті та вручив грамоти й подарунки командам.

Вітаємо команду “Усі свої” із перемогою Осінньому Кубку!

Бажаємо усім КВНщикам наснаги й гарного гумору!

За матеріалами: керівник клубу КВН ТДАТУ Васильченко О.О.