DSC_0002У рамках декади іноземних мов 17 квітня викладачі кафедри Просіна К.М. та Лемещенко-Лагода В.В. організували та провели брейн-ринг «I know Great Britain» – просвітницький та культурно-розважальний захід. Його учасниками стали учні шкіл Мелітопольського району. До нашого навчального закладу завітали старшокласники Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Терпіннівського колегіуму «Джерело» та Костянтинівського НВО №1 «Таврія» зі своїми вчителями англійської мови.

Зустріч з випускниками розпочалася з привітань завідувача кафедри іноземних мов Симоненко С.В. та начальника відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновської Т.Т., яка розповіла про спеціальності та особливості навчання у ТДАТУ. Після цього, у невимушеній та дружній атмосфері відбулася власне гра, ведучими якої стали студенти факультету агротехнологій та екології Нідялко А. та  Івова Н.. Учні змагались у шести конкурсах, під час яких показали високий рівень знань лінгвокраїнознавчого матеріалу.

Переможцями брейн-рингу стала команда «Friends» Костянтинівського НВО №1 «Таврія». Після нагородження переможців та всіх учасників брейн-рингу Циновська Т.Т. провела екскурсію лабораторіями та навчальними аудиторіями кафедр електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова (енергетичний факультет), технології конструкційних матеріалів (механіко-технологічний факультет), обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика (факультет інженерії та комп’ютерних технологій) та рослинництва ім. професора В.В. Калитки (факультет агротехнологій та екології).

Старшокласники разом із своїми вчителями були більш детально ознайомлені зі спеціальностями університету та мали змогу побачити процес навчання на власні очі. Зустріч закінчилася частуванням запрошених гостей у студентському навчальному кафе «Лабораторія» кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Ми були раді вітати майбутніх абітурієнтів на кафедрі іноземних мов та в стінах Таврійського державного агротехнологічного університету. Сподіваємося побачити наших гостей наступного разу на дні відкритих дверей!

За матеріалами викладачів кафедри іноземних мов К.М. Просіної,

В.В. Лемещенко-Лагоди