Шановний абітурієнте, напевно, тебе цікавить, що означає бути підприємцем. Це слово визначає людину, яка бере на себе ризик, пов’язаний з організацією нового підприємства або з розробкою нової ідеї, нової продукції або нового виду послуг, які пропонуються суспільству.

Це людина, яка витрачає на це весь необхідний час та сили, бере на себе весь фінансовий, психологічний та соціальний ризик, отримуючи у нагороду прибуток та задоволення досягнутим.

Сутність підприємництва розкривається через основні функції підприємця:

– Підприємець бере на себе ініціативу поєднання ресурсів землі, капіталу і праці в єдиний процес виробництва товару або послуги.
– Підприємець бере на себе складне завдання прийняття основних рішень в процесі ведення бізнесу.
– Підприємець – це новатор, особа, яка намагається вводити в оборот на комерційній основі нові продукти, нові виробничі технології або навіть нові форми організації бізнесу.

Таким чином, підприємництво – це організаційно-господарська творчість, яка докорінним чином відрізняється від звичайної ділової активності, що ґрунтується на використанні готових перевірених схем господарювання.

Навчаючись у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ти відкриєш для себе безліч можливостей для роботи та самореалізації.

Адже ми навчаємо не лише певного фаху, ми вчимо бути успішними в тому, чим ти хочеш займатися.

Ось, що про спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» знають наші студенти.

Редакційно-видавничий відділ