Олімпіади та спортивні змагання, церемонії нагородження, концерти та виборчі компанії були скасовані по всьому світу, коронвірус зробив свої корективи у роботі системи освіти та охорони здоров’я, але ніщо не може перешкодити проведенню головної події нашого університету, адже щороку, в найкращому університеті Таврії проходить найважливіша подія для всіх наймолодших студентів – «Квест першокурсників».

Це, звичай, посвячення у Таврійську ложу, звичай прийняття до нашої великої родини всіх економістів, фінансистів, управлінців, менеджерів, маркетологів, підприємців та туристів.

Однак, організація будь-якого заходу – складне завдання, яке під силу тільки Студентський раді, яка у цьому році, відповідно до сучасних тенденцій, забезпечила не тільки цікаві квести, сміх і веселощі, а й дотримання всіх норм соціальної дистанції і санітарної гігієни. Антисептики і маски – ось символи проведення «Квесту першокурсників» у 2020 році.

Суть квесту неймовірно проста – 10 команд, які отримують бали за проходження 10-ти завдань квесту на станціях. Вага кожного завдання коливається в діапазоні від одного до десяти балів. Після виконання завдання команда отримує підказку, де знаходиться наступна станція, знайшовши яку, вони зможуть виконати ще одне завдання, яке дасть їм ще балів. Після проходження десяти завдань усіма командами, відбувається підрахунок балів, набраних за весь квест і оголошується команда-переможець.

Інтелектуальні ігри, меломанство, творчий хист та розмір шлунка – квест за квестом ми знаходили нові таланти серед наймолодших студентів нашого факультету.

Економічні загадки, завдання на логіку і ребуси покликані виявити найрозумніших і найталановитіших економістів. Тепер можна сказати точно – майбутнє нашої країни світле і безтурботне, адже економічні загадки були практично безпомилково розгадані усіма командами з усього факультету. Ребуси і завдання на логіку виявили майбутню інтелектуальну еліту, не тільки нашого університету, а й усієї країни. Вже сьогодні можна не сумніватися – всі прийняті ними рішення будуть максимально логічними, послідовними і раціональним.

Пошук творчих та активних особистостей – одна з головних задач будь-якого конкурсу. Танці, співи та гарний настрій, ось атрибути «творчих станцій», де одним членам команди доводилося вгадувати музику з танців і жестів іншого. Майбутні актори, музиканти і просто веселі студенти та студентки – все це наші першокурсники.

Безсумнівно, в сучасну епоху диджиталізації та інформаційних технологій, знання усіх трендів, а в особливості кіно, зможуть зіграти важливу роль в побудові успішної кар’єри менеджера або держслужбовця. На виявлення саме майбутніх топ-менеджерів, депутатів міських рад, прем’єр-міністрів і президентів був націлений один з квестів: відгадування кінострічок за допомогою емоджи, саме успіх на цьому квесті – лакмусовий папірець успіху.

Неможна недооцінювати важливість об’ємів шлунка і вміння швидко його наповнити, адже саме це визначальний фактор успішного, а головне ситого життя.

Веселощі, сміх і приємна компанія – ось надійний партнер щорічного «Квесту першокурсників».

Однак, «Необов’язково вигравати кожну битву, головне виграти війну», – саме такими словами відповів на одне з питань журналістів американський кіноактор Денніс Хоппер. Війна між десятьма командами економістів – «Квест першокурсників» – закінчилася на користь кафедри менеджменту, команда якої отримала винагороду: піцу та Торт тріумфу. Ми вітаємо команду групи 11-МН з перемогою і бажаємо всім командам гарного та легкого навчання!

Богдан Мальчев,
інформаційний сектор студентської ради ФЕБ