IMG_0079Вже стало доброю традицією запрошувати освітян з різних регіонів до Таврійського державного агротехнологічного університету з метою вдосконалення організації профорієнтаційної роботи. Головною метою цієї роботи є пошук найбільш підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до університету та підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Так, 25 січня 2019 року за ініціативи керівництва ТДАТУ відбувся «круглий стіл» з керівниками, головними спеціалістами відділів освіти, директорами та представниками шкіл І–ІІІ ступенів Приморської міської об’єднаної територіальної громади та Приморському району Запорізької області.

Наш навчальний заклад представляло керівництво університету – ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев В.М.; проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П.; декан механіко-технологічного факультету, к.т.н., професор Кюрчев С.В.; керівник ННІ ЗУП, к.т.н., доцент Галько С.В.; завідувач кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК», д.т.н., професор Дідур В.А.; завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Газаєв В.Н. та начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Циновська Т.Т.

В ході проведення «круглого столу» ректор університету Володимир Миколайович Кюрчев розповів про сьогодення, перспективи, умови навчання в ТДАТУ, потужний професорсько-викладацький склад, матеріально-технічну базу лабораторій та аудиторій, яка постійно оновлюється, можливість для відпочинку в спортивно-оздоровчому комплексі «Салют». Було також наголошено, що студенти вищого навчального закладу мають можливість пройти практику за кордоном у Франції, Польщі, Німеччині і в багатьох інших країнах Європи та світу.

Начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Тетяна Томашівна Циновська в презентації наочно продемонструвала, за якими спеціальностями студенти мають можливість отримати вищу освіту. Окрім традиційних спеціальностей, таких як «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», у ТДАТУ можна здобути затребувані професії в галузі економіки, екології та харчових технологій. Нещодавно відкриті нові спеціальності – «Публічне управління та адміністрування», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».

Розповіли багато цікавого про рідний університет і студенти Пінжаєва Лілія – голова студентської ради механіко-технологічного факультету та Карапетров Віктор – студент 22 АІ групи, які підкреслили, що вони жодного разу не пошкодували про свій вибір.

Під час заходу гості мали можливість відвідати музей університету, а також їм було проведено екскурсію по навчальним корпусам та аудиторіям,  центру культури і дозвілля, бібліотеці та іншим підрозділам.

Гості залишились дуже задоволеними гостинністю керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету, висловили своє бажання для подальшої тісної співпраці, а Володимир Миколайович Кюрчев, в свою чергу, подякував керівників шкіл і побажав їм міцного здоров’я, миру, добробуту та творчої наснаги в нелегкі часи реформування середньої та вищої освіти України.

За матеріалами: кафедра «Технічний сервіс та системи в АПК»