18 жовтня у Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного у змішаному форматі відбулося позачергове засідання вченої ради.

На засіданні вченої ради було оприлюднено Наказ Міністерства освіти і науки України за підписом Міністра Сергія Шкарлета щодо закінчення строку контракту ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимира Кюрчева.

Згідно з наказом МОН України, з 18 жовтня 2021 року до виборів ректора та його призначення в установленому законодавством порядку, обов’язки ректора ТДАТУ до 30 грудня 2021 року виконує проректор з НПР Олександр Ломейко. Він же тимчасово є головою Вченої ради університету.

За ініціативи та клопотання Наглядової ради, підтримки вченої ради та рішення конференції трудового колективу, з 18 жовтня 2021 року Володимира Кюрчева було призначено на посаду радника ректора ТДАТУ. Володимир Миколайович 15 років очолював ТДАТУ, у різні часи він обіймав посади: керівника відділу міжнародних зв’язків та проректора з наукової роботи. Завдяки Володимиру Кюрчеву, в Університеті було суттєво покращено матеріально-технічну базу, започаткована системна профорієнтаційна робота, відкриті нові спеціальності. Про позитивні зміни може розповісти кожен співробітник закладу вищої освіти.

Володимир Миколайович подякував колективу рідного університету за плідну роботу протягом багатьох років.

«Я впевнений, що дуже щаслива людина, так як багато років працюю в одному з найкращих університетів. Я дуже вдячний долі, що на моєму шляху зустрічалося багато хороших людей. З ними я працював на блага рідного ТДАТУ. З впевненістю можу сказати, що колектив нашого університету працює злагоджено і це нас відокремлює від інших. Бажаю, щоб так було й надалі», – з гордістю сказав Володимир Кюрчев.

Слова подяки на адресу Володимира Миколайовича виказали завідувачі кафедр, керівники підрозділів університету та коледжів.

Нагадаємо, що вибори ректора Таврійського ДАТУ призначені на 11 листопада 2021 року.

Також на вченій раді було акцентовано увагу на обов’язковій вакцинації співробітників університету. Згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 04.10.2021 № 2153, (зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 №1306/36928), щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19 усіх працівників закладів вищої освіти. Працівники університету, які не мають медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від 16.09.2011 № 595, та не щепляться проти COVID-19 в термін до 07.11.2021 р., будуть відсторонені з 08.11.2021 р. від роботи без збереження заробітної плати.

Редакційно-видавничий відділ