З метою практичного ознайомлення студентів з новинками сучасної техніки для сільськогосподарської галузі, 21-22 січня відбулись заняття для студентів МТФ ІІІ курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» з дисципліни «Підготовка трактористів-машиністів».

Заняття на філії кафедри ТОВ «ТВЦ АГРОСС» проводили науково-педагогічні працівники кафедри «Мехатронні системи та транспортні технології»: доцент Болтянський О.В. та старший викладач Волков С.В. разом із сервісним інженером Негусторовим Д.І. (випускник механіко-технологічного факультету ТДАТУ 2017 року).

Здобувачі вищої освіти знайомилися із сучасними тракторами CLAAS, їх модельним рядом, особливостями конструкції та сервісного обслуговування.

Живе спілкування з фахівцями та наочне сприйняття інформації, мають неоціненно важливе значення для підготовки майбутніх фахівців-аграріїв.

За матеріалами: кафедра МСТТ