Студенти 2 та 3 курсу спеціальності «Агроінженерія» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного в рамках практики продовжують відвідувати промислові підприємства нашого регіону.

Днями вони відвідали підприємство «ТераВОМ» Мелітопольського району. Примітно, що посаду головного агронома тут обіймає випускник ТДАТУ 2014 року Олексій Онищенко.

Працює Олексій вже шість років, разом з керівництвом він формує програму виробництва сільськогосподарської продукції, для забезпечення якої у господарстві є сільськогосподарські машини різного технологічного призначення.

Олексій Онищенко надав інформацію, щодо технологічних процесів вирощування аграрної продукції, які задіяні на підприємстві. Побачили майбутні агроінженери від раритетних, таких як зернозбиральний комбайн СК-5 «Нива», до сучасних роторних комбайнів S 660 від компанії John Deere. Також студентів ознайомили з машинами різного призначення та розповіли щодо їх використання у виробництві аграрної продукції.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри сільськогосподарських машин