Практична підготовка майбутніх фахівців – важлива складова при навчанні. Саме на промислових підприємствах здобувачі вищої освіти на власні очі можуть побачити техніку сучасну техніку, що затребувана в сільському господарстві.

Під час проходження практики студенти 31, 32 С АІ механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відвідали філію компанії «Техноторг», яка розташована у Мелітополі. Керівництво філії гостинно прийняло майбутніх агроінженерів. Представники компанії ознайомили їх зі зразками сільськогосподарської техніки, що виставлені на майданчиках. Серед них: комбайни фірми New Holland, ґрунтообробна техніка вітчизняних АТ («Ельворті», ТОВ «Veles agro», «Оріховсільмаш»), закордонних груп компаній KUHN (Франція), пневматичні сівалки компанії Sfoggia (Італія) тощо.

Група компаній «Техноторг» є офіційним дилером більше 70 заводів-виробників і представляє на українському ринку широкий асортимент сільськогосподарської техніки. На даний момент успішно функціонує найширша в Україні товаропровідна мережу, яка включає 35 торгово-сервісних представництв в 23 регіонах, 30 магазинів-складів запчастин, виробничо-складаний комплекс, станції сервісного обслуговування.

Види діяльності групи компаній “Техноторг”: продаж сільськогосподарської техніки; реалізація автомобільної техніки; виробництво сільгосптехніки; реалізація запчастин; сервісне обслуговування техніки.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри сільськогосподарських машин