На кафедрі сільськогосподарських машин підбили підсумки олімпіади здобувачів вищої освіти з дисциплін: «Сільськогосподарські та меліоративні машини» для магістрів агроінженерів та «Сільськогосподарська меліорація» для бакалаврів агрономів.

На сьогоднішній день творча, пізнавальна діяльність є важливою складовою освітнього процесу і слугує стимулюванню, вдосконалення та підвищенню інтересу до поглиблення вивчення навчальних предметів здобувачами
Предметні олімпіади сприяють активізації розвитку й втілення здібностей та навчально-пізнавальної діяльності здобувачів, підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців.

Заохотили здобувачів до участі в олімпіаді доцент Віктор Дядя та старший викладач Валентина Одінцова.

Переможцями предметних олімпіад стали:

• I місце – Владислав Кривда, 13 МБ АІ
• II місце – Катерина Ковальська, 41 АГ