У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось розширене засідання виконкому громадської спілки «Запорізької обласної асоціації футболу». Наш університет було обрано не випадково, адже ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев в цьому році був обраний головою Федерації футболу Мелітополя.

Окрім представників асоціації футболу, на засідання прибули почесні гості: народний депутат України Сергій Мінько, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров та голова облради Григорій Самардак.

Перед початком засідання, голова Запорізької федерації футболу Віктор Межейко виконав почесну місію. Він вручив Подяку голові Федерації футболу Мелітополя Володимиру Кюрчеву від Запорізької обласної федерації футболу. На жаль, сам Володимир Миколайович не зміг бути присутнім, почесну нагороду йому передасть нардеп Сергій Мінько.

Віктор Межейко з гордістю наголосив, що Мелітополь та район лідирує в області по кількості встановлення футбольних майданчиків, а міський стадіон «Спартак» признаний одним з кращих в Україні.

Медаль «За розвиток футболу в Запорізькій області» отримав перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.
На засіданні члени Асоціації розглянули ряд важливих питань. Серед них: про підсумки Чемпіонату Запорізької області серед аматорських команд сезону 2020. Планують в області і відродити обласний турнір серед аматорських команд «Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації», який останній раз проводився в 2013 році.

Головна задача для тренерів області – підготувати висококваліфікованих футболістів, які будуть гідно представляти наш регіон на Чемпіонатах різних рівнів.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»