5 листопада 2018 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету пройшла зустріч: «Медіаграмотність: навіщо нам знати, як робляться новини?”. Її було організовано для студентів та працівників,  університетська діяльність яких пов’язана з інформаційним напрямом. Лекцію з демонстрацією презентації прочитала Наталя Анатоліївна Виговська – журналіст з майже 20-річним стажем та викладач Запорізького національного університету. Вона розповіла, яку структуру мають містити в собі новини: баланс думок, оперативність, правдивість, точність, відділення фактів від коментарів, повнота.

Також захопливим було обговорення фейкових новин. Учасникам пропонувалося спробувати на практиці відрізнити брехню від правди. Наталя Анатоліївна наочно показала як це можливо зробити, демонструючи відео, фото та власне самі новини, де в одних випадках була наведена  правдива інформація, а в інших – вигадка, використання прихованої реклами чи фотошоп.

Зустріч була корисною та підштовхнула на роздуми: «а чи всім новинам, які ми дізнаємося, можна вірити?». Дякуємо організаторам зустрічі – було цікаво поспілкуватися з професіоналом своєї справи.

голова інформаційного сектору факультету ІКТ- Кремнєва Катерина, прес-служба ТДАТУ