21 липня 2017 року до Таврійського державного агротехнологічного університету завітали представники підприємства з виробництва сільськогосподарської техніки кампанії «Ельворті» голова правління – генеральний директор Калапа Сергій Георгійович, генеральний конструктор Кваша Юрій Леонідович та фахівець з реклами Ярова Дина Юріївна.

У ході візиту представники підприємства презентували продукцію, яку виробляє ПАТ «Ельворті» та ознайомилися із матеріально-технічної базою університету.

У рамках соціального проекту «Приєднуйся до команди Ельворті» голова правління – генеральний директор ПАТ «Ельворті» Калапа С.Г. та ректор ТДАТУ Кюрчев В.М. підписали договір про співпрацю у освітній та науковій сферах.

У рамках договору було прийняте рішення про відкриття спеціалізованої навчальної лабораторії «Ельворті» на базі кафедри сільськогосподарських машин університету. Планується до початку навчального року обладнати лабораторію динамічними стендами просапних сівалок VEGA PROFI та VESTA PROFI, стендами для прокрутки зернової сівалки з варіатором ASTA, статичними стендами робочих секцій сівалок, демонстраційними стендами основних вузлів сільськогосподарських машин, а також наочними плакатами сільськогосподарської техніки, яка виробляється на підприємстві ПАТ «Ельворті».

У рамках наукової співпраці планується проведення спільних наукових досліджень та виробничих випробувань сільськогосподарської техніки ПАТ «Ельворті» на базі Навчально-наукового центру ТДАТУ «Лазурне».

По закінченню зустрічі гості відвідали кращі кафедри механіко-технологічного факультету.

Слід зазначити, що в рамках співпраці університету і машинобудівного заводу 7 студентів механіко-технологічного факультету проходять виробничу практику на цьому сучасному вітчизняному підприємстві. За словами генерального директора Калапи С.Г. рівень майбутніх інженерів-механіків, що проходять практику, досить високий, а головне студенти є відповідальними, старанними і намагаються постійно підвищувати свій рівень практичної підготовки.

Ректорат університету висловлює щиру вдячність керівництву ПАТ «Ельворті» за порозуміння і намагання не словом, а ділом допомогти у підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів. Адже лише спільними зусиллями вищого навчального закладу і роботодавців можна забезпечити високий рівень якості аграрної освіти.

Проректор з НПР Ломейко О.П.

Фото Ганни Бовкун

Презентація ПАТ “Ельворті”