Продовжуючи профорієнтаційну роботу, 6 листопада викладачі ТДАТУ відвідали школи м. Енергодар та представили учням інформацію щодо оновлених умов вступу на наступний навчальний рік.

Механіко-технологічний факультет представляли ст. викладач кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» Бондарь А.М., ст. викладач кафедри Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша Михайленко О.Ю. та студент ІV курсу спеціальності «Агроінженерія» Антропов Ярослав. Було презентовано структуру Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, зроблено огляд факультетів та спеціальностей, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік.

Більш детально зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням і презентовано умови отримання додаткових балів. У зв’язку з цим було проведено перший тур Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

У заході взяли участь також представники факультету енергетики і комп’ютерних технологій та факультету економіки та бізнесу.

За матеріалами: кафедра «Технічна механіка та комп’ютерне проектування ім. проф. В.М. Найдиша»