Першокурсник!

Скільки всього ще доведеться тобі дізнатися про наш чудовий університет! І у цьому тобі допоможе Студентська рада ТДАТУ.

25 жовтня ми провели традиційну зустріч з «первачками» факультету економіки та бізнесу. Аналогічні зустрічі заплановані для всіх факультетів.

Спочатку виступив помічник ректора з організаційних питань, виховної роботи та студентських справ Грицаєнко Ігор Миколайович. Він розповів про структуру та діяльність органів студентського самоврядування в університеті та про студентські різноманітні ради, молодіжні формування на рівні міста, області, НМЦ «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки (МОН) України, самого МОН України та при Кабінеті Міністрів України.

Далі був виступ голови Студентської ради ТДАТУ Гончарова Кирила. Він доповів про основні завдання та мету студентської ради – захист прав студентів, як одне із основних завдань. Також представив кожний сектор та результати роботи студентського активу. Його доповідь супроводжувалась якісною змістовною презентацією.

Закінчив Кирило свій виступ знайомством першокурсників зі Студентською радою університету, з Комітетом Студентської ради. Після зустрічі «первачки» ставили багато питань і ми впевнені, що там у залі сиділи майбутні активісти нашого університету!

Студентська рада щиро запрошує кожного стати частиною великої та дружньої команди студентського активу Таврійського державного агротехнологічного університету.

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!

Івова Наталія, Голова інформаційного сектору