Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму приділяє першочергову увагу інформуванню студентів спеціальностей «Економіка» та «Туризм» про хід та особливості підготовки майбутніх спеціалістів.

З цією метою на кафедрі відбулась презентація освітньо-професійних програм (ОПП) підготовки здобувачів вищої освіти за рівнем «Бакалавр» для студентів 1 курсу спеціальності 051 «Економіка».

Гарантом ОПП «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» є кандидат економічних наук, доцент Сергій Карман. У своєму виступі він приділив увагу фокусу програми, необхідності формування навичок у студентів до надання консультаційних послуг суб’єктам господарювання. Була представлена структурно-логічна схема взаємозв’язку обов’язкових освітніх компонент програми, що забезпечують формування загальних та фахових компетентностей випускника відповідно до Стандарту вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка». Сергій Вікторович пояснив процедуру формування індивідуальної освітньої траєкторії студентів через вибір ними частини дисциплін за власним вибором відповідно до особистих уподобань, а також наголосив на партнерські взаємовідносини між викладачами та студентами в освітньому процесі на засадах студоцентрованого навчання.

Презентуючи освітньо-професійну програму «Економічна кібернетика та програмування», її гарант доктор економічних наук, доцент Денис Єременко підкреслив, що програма базується на сучасних наукових дослідженнях у галузі економічної кібернетики, враховує специфіку впровадження інформаційних систем і технологій та економіко-математичного моделювання в управлінні підприємствами. Наголошено на необхідності поглибленого вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням. Денис Володимирович зосередив увагу на затребуваності фахівців даного профілю на сучасному ринку праці через універсальність навичок і як економістів, і як ІТ-спеціалістів. Відмічено, що запорукою успіху є націленість на саморозвиток, що здійснюється завдяки блоку самостійної роботи студентів над вивченням тієї чи іншої дисципліни.

Після своїх виступів обидва гаранти відповіли на питання студентів та висловили сподівання на активну співпрацю здобувачів вищої освіти та викладачів кафедри у процесі практичної реалізації програми.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму