Робота за кордоном – чудовий досвід та клондайк можливостей. Особливо, якщо ти – студент Таврійського державного агротехнологічного університету, в якому на сьогоднішній день добре налагоджена організація міжнародної практики.

На початку жовтня були проведені дві зустрічі для 2-3 курсів із спеціалістами компаній, які займаються відбором студентів на закордонні практики.

2 жовтня 2018 року в ауд.1.208  відбулася зустріч  з директором турецької компанії з 20-річним досвідом в туризмі «SINERJI» Ali Yildiz. Місця працевлаштування – готелі Туреччини.

3 жовтня у ЦКіД ТДАТУ відбулася зустріч студентів із спікером компанії «Selfinvest», яка пропонує працевлаштування в Німеччині. Вакансії у сферах: будівництво, ресторани, логістика, сфера послуг, виробництво, сільське господарство.

Основними вимогами для участі в програмах є наявність біометричного закордонного паспорту, бажання та можливість проходити стажування за кордоном.

Студентам було запропоновано програми виробничих практик у Німеччині і Туреччині.

Проходячи закордонну практику, студенти матимуть можливість не тільки працювати, а й активно відпочивати та знайомитися з особливостями іншої країни та її мешканців.

Більш детальну інформацію Вам з радістю нададуть у відділі міжнародних зв’язків ТДАТУ (каб. 1.201).