Розвиток науки та науково-технічний прогрес відіграють все більш вагому і вирішальну роль у житті сучасного суспільства. Можна констатувати, що сучасне суспільство не може ні існувати, ні функціонувати, ні розвиватися без науки. Воно ставить перед наукою все нові завдання: пошук ефективних форм її організації та діяльності, інтенсифікації циклу «наука – техніка (технології) – виробництво».

Важливою умовою зміцнення економічного потенціалу в Україні є створення сучасної ринкової структури виробництва. Головним у цьому процесі є підготовка сучасних високоосвічених фахівців, здатних забезпечити реформування аграрної економіки, тож наука в університетах є важливим сегментом науки держави.

Співробітники кафедри ТСС АПК активно долучаються до наукової діяльності, але крім проведення власних наукових досліджень на кафедрі формується і випускається фахове видання Науковий вісник ТДАТУ.

На кафедрі ТСС АПК сформовано та випущено у світ наукове фахове видання Науковий вісник ТДАТУ Випуск 10, Том 2. Він вміщує результати науково-дослідної роботи як науково-педагогічного складу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, так і інших закладів вищої освіти України.

Головний редактор – ректор ТДАТУ, член-кореспондент НААН України, доктор технічних наук, професор Володимир Кюрчев. Відповідальний за випуск – к.т.н., професор Олександр Скляр.

Наталя Болтянська,
доцент кафедри ТСС АПК