Вийшов електронний варіант першого тому збірника тез доповідей механіко-технологічного факультету, поданих на VIII Всеукраїнську науково-технічну конференцію магістрантів і студентів (відповідальний за випуск ст. викладач кафедри технічної механіки та комп’ютерного проєктування імені професора В.М. Найдиша, к.т.н. Юлія Холодняк).

Серед авторів тез студенти механіко-технологічного факультету, факультету енергетики та комп’ютерних технологій ТДАТУ, а також студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Державного вищого навчального закладу «Мелітопольський промислово-економічний коледж».

VIII Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за підсумками наукових досліджень 2020 року відбулась з 1 по 18 листопада. На базі кафедри ТМКП відбулось засідання секції «Теоретична механіка та комп’ютерне проектування». Активну участь у роботі конференції взяли не тільки студенти, а і професорсько-викладацький склад кафедри, вони виступили керівниками наукових робіт.

Ознайомитися зі змістом збірки тез доповідей можна унауковій бібліотеці ТДАТУ  або за посиланням Матеріали VIII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів ТДАТУ. Механіко-технологічний факультет (том І).

Кафедра ТМКП