SuperAgronom_Logo_view-616Головний сайт для агрономів superagronom.com на своїх шпальтах розмістив повідомлення «П’ять аграрних вузів увійшли в ТОП-100 кращих навчальних закладів України», де інформують про результати участі аграрних ЗВО у рейтингу Webometrics-2019.

«Визначено, які аграрні вузи стали лідерами серед вищих навчальних закладів України по версії Webometrics-2019Про це свідчать результати дослідження, опубліковані на сайті  webometrics.info.

Традиційно, перше місце утримується за Національним Університетом біоресурсів і природокористування України. У ТОП-100 кращих вітчизняних вузів НУБіП зайняв 18 місце.

Слідом йдуть: Житомирський національний агроекологічний університет (24 місце по Україні), Таврійський державний агротехнологічний університет (47 місце), Сумський національний аграрний університет (81 місце). П’ятірку лідерів закриває Уманський національний університет садівництва, в рейтингу українських вузів він зайняв 93 місце»

Місце
серед
аграрних
ВНЗ
Назва навчального закладу Місце в ТОП-100 по Україні Місце в світі
1 Національний Університет біоресурсів і природокористування України 18 4226
2 Житомирський національний агроекологічний університет 24 4618
3 Таврійський державний агротехнологічний університет 47 5780
4 Сумський національний аграрний університет 81 7759
5 Уманський національний університет садівництва 93 8312

Довідка: Webometrics — один з рейтингів кращих університетів світу. З 2004 року його складає Лабораторія кібернетики Національної дослідницької ради Іспанії і публікує двічі на рік (у червні-липні та січні).

Рейтинг розпочинався з аналізу 6 тис. університетів у 2004 році, на сьогодні до нього входить понад 20 тис. закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки.

Відділ інформатики та аналітики ЦІТІС

Детальніше: https://superagronom.com/news