У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року подовжено карантин. Про це повідомляється у наказі закладу вищої освіти.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та з метою запобігання поширенню хвороби в університеті,

НАКАЗУЮ:

1. Установити карантин у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного та його відокремлених структурних підрозділах, в період з 19 грудня 2020 до 28 лютого 2021.

2. На період дії карантину запроваджуються обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме забороняється відвідування університету здобувачами групах з кількістю більше як 20 осіб, а також проведення масових (культурних, спортивних, соціальних тощо) заходів.

3. У зв’язку із запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів в університеті здійснити наступні дії:
Деканам факультетів завершити до 24.12.2020 проведення заліково-екзаменаційної сесії та тиждень підвищення рейтингу у 1 семестрі 2020-2021 навчального року.

3.1 Начальнику навчального відділу БЄЛЯКУ П.О. за погодженням з деканами факультетів та керівником ННІЗУП внести зміни до графіку навчального процесу, у зв’язку із продовженням канікул для здобувачів усіх курсів, спеціальностей і форм навчання до 24.01.2021.
3.2 Проректору з НПР, деканам факультетів і керівнику ННІЗУП організувати з 25.01.2021 здійснення освітнього процесу у 2 семестрі 2020-2021 навчального року у змішаній формі навчання.
3.3 Деканам факультетів і завідувачам випускових кафедр оприлюднити на офіційних сайтах кафедр або на освітньому порталі університету завдання для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти до комплексних державних кваліфікаційних екзаменів, а керівникам дипломних кваліфікаційних робіт забезпечити консультування здобувачів в дистанційному режимі.

4. Директорам відокремлених структурних підрозділів університету, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236, розглянути питання на засіданнях педагогічних рад та прийняти відповідні рішення щодо організації освітнього процесу в коледжах на період дії карантину і запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.

5. Керівникам структурних підрозділів на період запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів забезпечити роботу викладачів у гнучкому режимі графіку роботи, а допоміжного і обслуговуючого персоналу університету – у штатному режимі, із обов’язковим дотримання усіх карантинних вимог визначених наказом по університету від 13.10.2020
№ 1430-К, зокрема проходження щоденної термометрії, дотримання працівниками соціальної дистанції та обов’язкового використання засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок).

6. Завідувачам кафедри забезпечити до 24.01.2021 розробку та оприлюднення на Освітньому порталі університету електронних навчальних курсів з усіх дисциплін 2 семестру 2020-2021 навчального року, а також систематично здійснювати контроль за виконанням індивідуальних планів роботи науково-педагогічних і педагогічних працівників кафедр з методичної, наукової і організаційної роботи.

7. Деканам факультетів, керівнику ННІЗУП, керівнику навчального відділу БЄЛЯКУ П.О., проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. надавати проректору з НПР ЛОМЕЙКУ О.П. інформацію про стан захворюваності співробітників кафедр на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

8. У разі погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в регіоні, а також з урахуванням подальших рекомендацій Міністерства освіти і науки України та рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, можуть бути внесені зміни до даного наказу щодо проведення занять у 2 семестрі 2020-2021 навчального року в дистанційному режимі.

Ознайомитися з наказом можна нижче.

Редакційно-видавничий відділ