У студентів спеціальності 181 «Харчові технології» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжується виробнича практика. Майбутні фахівці цієї галузі підтверджують свої знання та вдосконалюють навички на виробництві.

ТДАТУ постійно розширює співпрацю з організаціями та установами, в яких затребувана праця технологів та укладає договори з потенційними роботодавцями. В цьому році студенти нашого університету проходять практику на підприємствах: ПРАТ Мелітопольський олійноекстракційний завод, ЧП Молокозавод-Олком, Державна продовольчо-зернова корпорація, ТОВ Краєвид Згурівський цукровий завод, ООО Агросервіс пекарня «Хлібороб», «Сирне королівство» та в багатьох закладах громадського харчування Мелітополя. Співпрацює наш заклад вищої освіти і з переробними підприємствами Німеччини та Великобританії.

Кафедра ХТ та ГРС