Щорічно в Таврійському державному університеті проводиться святкування «Дня маркетолога», яке організовують викладачі, співробітники і студенти кафедри маркетингу.

Зі святом студентів та викладачів спеціальності маркетингу привітали декан факультету Карман С.В. та заступник декана Голуб Н.О., нагородили подяками за успіхи та досягнення кращих студентів.

З 10 по 25 жовтня для студентів факультету «Економіка та бізнес» було проведено творчий конкурс «Кращий зі спеціальності» за темою «Інноваційні підходи та сучасні тенденції упаковки плодоовочевої продукції», розроблений у рамках  співпраці з ІКЦ «Агро – Таврія»,  з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва. Студенти представили свої конкурсі роботи, серед яких члени комісії відібрали найкращі.

Директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Подшивалов Г.В. оголосив результати творчих конкурсів, що були організовані  на кафедрі маркетингу за підтримки «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва» (UHBDP).

Переможцями творчого конкурсу «Інноваційні підходи та сучасні тенденції упаковки плодоовочевої продукції» стали:

І місце – студент 31МК Білоконь С.О., робота: «Інноваційні підходи та сучасні тенденції упаковки сухофруктів»;

ІІ місце – студентка 11МБМК Фірсова Н.М., робота: «Інноваційні підходи та сучасні тенденції упаковки для сушених грибів»;

ІІІ місце – студентка 21сМК Корольова К.І., робота: «Інноваційні підходи та сучасні тенденції упаковки імбиру».

Переможцями в конкурсі стажування на посаді маркетолога в СПП «Лана» Михайлівського району стали: студентка 41 МК Агамірова Вікторія та студент 31 МК Білоконь Сергій. Переможці та учасники конкурсів нагороджені грамотами та подарунками.

Святкова програма включала традиційну посвяту першого курсу в спільноту маркетологів та вручення тематичних подарунків. Дуже приємно викладачам кафедри було отримати щирі привітанні та солодкий подарунок від студентів групи 41 МК.

Для когось це свято було першим, а для п’ятикурсників – останнім, але тільки в якості студентів. Бо можна з упевненістю сказати, що вони ніколи не забудуть свою альма-матер, свою улюблену кафедру і будуть кожен рік приходити до неї на День народження!

Шановні наші маркетологи – викладачі, студенти та випускники спеціальності «Маркетинг»! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та щастя, невичерпних сил та наснаги, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та постійного зростання, добробуту, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

Кафедра маркетингу

Фото Ганни Бовкун