Сьогодні територія Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на декілька годин стала майданчиком ярмарку спеціальностей. В рамках Дня відкритих дверей відбувся «Професійний хайп» для майбутніх абітурієнтів. Понад 500 учнів 11-х класів загальноосвітніх закладів Мелітополя і району завітали на масштабне свято.

Враховуючі «жовтий» рівень епідемічної небезпеки, захід був організований на свіжому повітрі. З 10 години до ТДАТУ завітали учні міських шкіл, а з 12-ї велика родина Таврійського ДАТУ гостинно зустрічала школярів Мелітопольського району.

Кожна спеціальність презентувала школярам основні компетентності, які вони зможуть опанувати протягом навчання з обраної спеціальності, а їх у Таврійському ДАТУ налічується 20. Такий формат дуже сподобався відвідувачам, вони на декілька годин відчули себе справжніми студентами. Майбутні абітурієнти могли не тільки ознайомитися зі спеціальностями, а й взяти участь у майстер-класах і тренінгах, які були організовані у різних локаціях факультетів.

Школярі могли на власні очі побачити справжній спецавтомобіль служби порятунку, сучасні трактори, геодезичні прилади, а також електромобіль, всі вони використовуються в освітньому процесі. Для тих, хто планує пов’язати своє життя з електротехнологіями, були підготовлені інтелектуальні ігри на вивчення явища електромагнітної індукції та майстер-класи зі складання електричних схем. Роботи, деталі, що виготовлені за допомогою 3D принтера, макет системи зрошення — все це сьогодні можна було побачити на святі.

«Родзинкою» хайпу були смачні млинці та поп-корн, технологію яких здобувачі Таврійського ДАТУ вивчають на лабораторних заняттях. Сподобалися майбутнім абітурієнтам і яблука в карамелі та смажені гриби. Технологію цих та багатьох інших страв також опановують студенти Університету у ході навчання.

На локаціях спеціальностей факультету економіки та бізнесу можна було спробувати себе одразу в усіх сферах економічної діяльності. Спеціальність «Публічне управління та адміністрування» пропонували абітурієнтам побудувати башту влади, ідеальну за складовими державу, вирахувати рушійні та гальмівні фактори її розвитку. Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачали сферу майбутньої підприємницької діяльності за допомогою колеса фортуни, пригадували різні валюти світу. Спеціальності «Туризм» та «Економіка» малу спільний презентаційний майданчик, на якому вправні мандрівники спробували свої сили у вікторині «Фантастичне-туристичне», де відгадували видатні туристичні місця та пам’ятки, а також вирішували типові економічні задачі. Дізнатися про методи яскравої та унікальної реклами можна було разом із студентами спеціальності «Маркетинг». Вони створили привабливу та унікальну фотозону з предметами вжитку минулого століття.

Спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» вирішили перевірити фінансову грамотність майбутніх студентів, тому задавали їм питання, пов’язані з трьома важливими напрямами: «Що?», «Чому?» і «Як?». А також розповідали про майбутні компетенції спеціалістів. Спеціальність «Менеджмент» презентувала фотозону робочого місця менеджера із практикуючим спеціалістом у галузі. Надавали школярам чек-ліст з лайфхаками з самоорганізації та самоменеджменту. Доповненням стала вікторина з призами у вигляді цукерок.

Осіння свіжість та гарний настрій, який дарували творчі колективи Центру культури і дозвілля та яскраві фото-зони на мальовничому подвір’ї Університету зробили День відкритих дверей справжнім святом для школярів. Багато хто з них вже сьогодні вирішили для себе пов’язати студентське життя саме з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного. На завершення вони залишили відгуки зі словами вдячності за чудово і змістовно організований День відкритих дверей.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»