У свій 92-й День народження професор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Почесний громадянин міста Мелітополя Ігор Сєрий приймає вітання з самого ранку.

З подарунками та квітами до іменинника сьогодні завітало і керівництво рідного Університету, в якому, не дивлячись на поважний вік, Ігор Сергійович продовжує працювати.

Почесні гості в особі ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева, радника ректора Володимира Кюрчева, голови профкому Миколи Андрущенка та голови ради ветеранів Університету Віктора Петрова побажали Ігорю Сергійовичу довгих років життя та міцного здоров’я. Незважаючи на поважний вік, іменинник, що народився у Водохреща – міцний, як січневі морози, він веде активний спосіб життя та намагається крокувати в ногу з часом.

Ігор Сергійович подякував за привітання та запевнив, що залишиться у строю дружнього колективу ТДАТУ.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»