З метою подальшого поглиблення профорієнтаційної роботи 1 листопада 2018 року  викладачі кафедри технічної механіки на чолі із завідувачем кафедри відвідали закріплений за кафедрою район та провели просвітницьку роботу серед учнів Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» та учнів Дніпрорудненського індустріального коледжу.

Було презентовано структуру Таврійського державного агротехнологічного університету, в тому числі зроблено огляд факультетів та спеціальностей, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік. На додачу учням було роз’яснено умови вступу на заочне навчання.

Більш детально представники кафедри зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням.

Зустрічі проводили: завідувач кафедри технічної механіки Вершков О.О., доцент кафедри технічної механіки Бондаренко Л.Ю., ст.викладач кафедри технічної механіки Чаплінський А.П.

доцент кафедри технічної механіки Бондаренко Л.Ю.