121212В умовах карантину, у випускників шкіл виникає ще більше питань стосовно вступної кампанії цього року: “До якого ЗВО вступити?”, “Як обрати спеціальність?”, “Які особливості вступної кампанії нас очікують у 2020 році?”, “Як скласти ЗНО у 2020 році?” та багато інших.

На ці питання днями відповідали в он-лайн режимі представники кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки: доктор сільськогосподарських наук Оксана Єременко, старший викладач Ніна Нежнова та відповідальний секретар приймальної комісії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Іван Чижиков.

Учасниками онлайн-спілкування стали майбутні абітурієнти, а насьогодні майже випускники Вознесенської гімназії “Орієнтир”, Вознесенської ЗОШ, Комунального закладу загальної середньої освіти “Успіх” Новобогданівської сільської ради та інших шкіл Мелітопольського району. В ході жвавої дискусії молодь цікавило багато питань: стосовно умов вступної компанії, ЗНО-2020, перспективи працевлаштування після закінчення навчання та багато інших.

Організатори профорієнтаційної конференції вдячні усім за активну участь. окрема подяка керівництву шкіл за допомогу в організації он-лайн спілкування. Вступайте до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та обирайте сучасну освіту майбутнього.

за матеріалами сайту кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки