252525Вже другий місяць в нашій країні триває карантин, пов’язаний із всесвітньою пандемією коронавірусу. Настав нелегкий час, коли не тільки Україна, а увесь світ потрапив у кризу. Особисто для кожного з нас настав час припинити зустрічі з рідними, друзями, колегами, учнями та ізолюватися вдома. Все стало дистанційним: спілкування, навчання, вирішення життєвих та професійних питань, контроль, мотивація, і, звичайно, професійна орієнтація.

Кризові умови сьогодення створюють нові можливості. Викладачі кафедри іноземних мов продовжують професійну орієнтацію учнів шкіл, пропонуючи участь школярів в дистанційному Всеукраїнському англомовному конкурсі «Around The Globe». Активна молодь отримала унікальний шанс заявити про себе, виявити власні здібності та креативність. Проект спрямований на зацікавлення учнів у вивченні іноземних мов, формування міжкультурної комунікації, а також популяризацію нашого університету серед потенційних вступників. Триватиме конкурс до 15 травня 2020 року.

Не маючи можливості безпосереднього спілкування з випускниками підшефних шкіл, викладачі кафедри надсилають актуальну інформацію щодо умов вступу, спектру спеціальностей та конкурсних предметів на електронні адреси шкіл, поширюють інформацію у соціальних мережах, публікують інформаційні сторінки у засобах масової інформації. Отже, кафедрою іноземних мов, у співробітництві з кафедрою рослинництва імені професора В.В. Калитки та кафедрою суспільно-гуманітарних наук, було розміщено статті про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного у друкованих та електронних випусках газет «Новий день» та «Кур’єр».

Ганна Гладких, викладач-стажист кафедри іноземних мов