Сьогодні ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень.

Одним із важливих напрямків навчального процесу є профорієнтаційна робота. Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями університету, надати абітурієнтам можливість ознайомитися з переліком посад, які можуть займати випускники, 10 жовтня 2018 року співробітники кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» енергетичного факультету у складі: к.т.н., доц. Попрядухін В.С., ст. викладач Ковальов О.В., студентка магістратури Мєшкова Марія, представник факультету Агротехнології та екології ст. викладач  Кулик А.С., взяли участь у профорієнтаційному заході для учнівської молоді  в  м. Гуляйполе, який був організований Гуляйпільським відділом освіти.

На зустрічі були присутні понад 400 школярів з п’ятнадцяти навчальних закладів Гуляйпільського району. Учні із зацікавленістю переглянули фільм про Таврійський університет та енергетичний факультет, прослухали сучасні пісні у виконанні студентки факультету економіки та бізнесу Евпадченко Карини, ознайомились з основними напрямами діяльності університету, перевагами навчання та переліком спеціальностей. Були роздані буклети про університет, факультет. Школярів найбільше зацікавили можливості навчання за державним замовленням, проходження виробничої практики за кордоном, паралельного навчання в університетах інших країн та наявності умов для творчого розвитку та працевлаштування.

Проведений захід не лише покращив настрій присутніх, а й головне – надав можливість докладніше дізнатися про університет та допомогти у виборі майбутньої професії.

заступник декана енергетичного факультету Ковальов О.В.