Днями у ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» відбулось урочисте вручення дипломів студентам спеціальностям «Геодезія та землеустрій» та «Агрономія» за напрямами «Виробництво і переробка продукції рослинництва» і «Організація та технологія ведення фермерського господарства».

З профорієнтаційним візитом завітали представники факультету «Агротехнологій та екології»: декан Ірина Іванова, в.о. зав. кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Любов Покопцева, в.о. зав. кафедри геоекології і землеустрою Сергій Мовчан та відповідальні за профорієнтаційну роботу Алла Ангеловська та Ніна Нєжнова.

Викладачі запросили випускників коледжу до навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, надавши їм загальну інформацію про університет, факультети та спеціальності, а також розповіли про можливість проходження стажування за кордоном у період навчання у ТДАТУ. Майбутні абітурієнти також дізналися про особливості умов вступу до ТДАТУ у 2020 році та переваги навчання у нашому університеті.

Будемо раді вітати абітурієнтів та їх батьків у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, бо навчання – це запорука успішного майбутнього.

Факультет агротехнологій і екології