Щоб зацікавити молодь до навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, а також допомогти обрати професію чи спеціальність, викладачі кафедри ЕТТП доц. Вадим Попрядухін, доц. Вадим Гулевський разом з старшим викладачем кафедри вищої математики і фізики Ольгою Іщенко провели профорієнтаційну роботу в Чкаловському НВК І-ІІІ ступенів імені Ф. Конюхова.

Зустріч з учнями 10 класу та випускного 11 класу пройшла за підтримки директора школи Ірини Кузьмінської. На початку зустрічі Ірина Леонідівна провела для викладачів ТДАТУ екскурсію по школі, під час якої показала навчальні класи з новими партами для першокласників, мультифункційне обладнання. Вразила викладачів і новорічна інсталяція. Також директор школи розповіла про здобутки учнів.

Під час бесіди з учнями була доведена інформація, про Університет, факультети та спеціальності, проходження стажування за кордоном у період навчання у ТДАТУ, про день відкритих дверей. Викладачі повідомили про предмети ЗНО за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік, о важливості участі у предметних олімпіадах, які дозволять отримати додаткові бали для покращення свого рейтингу під час вступу до ТДАТУ.

Також залишили профорієнтаційну продукцію для учнів. Після завершення зустрічі викладачі подякували Ірині Кузьмінській за можливість зустрітися зі школярами тапобажали педагогічному колективу школи наснаги та здоров’я, а учням успіхів у навчанні.

Вадим Попрядухін, Вадим Гулевський,
доценти кафедри ЕТТП;
Ольга Іщенко,
старший викладач кафедри вищої математики і фізики