Зробити  правильний  вибір щодо свого майбутнього  – досить нелегка справа для сьогоднішнього випускника школи.

8 грудня 2017 року викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук Горбовою Н.А., Тараненко Г.Г., Нестеренко О.М., Шлєіною Л.І. була проведена зустріч з випускниками Матвіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новоуспенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Корнєєвської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Веселівського р-ну, Запорізької області.

Одинадцятикласники з великою цікавістю слухали інформацію про ТДАТУ, як один із провідних вишів України, навчаючись у якому можна стати висококваліфікованим фахівцем у різних галузях народного господарства.

Їх хвилювали питання, що стосувалися умов вступу, переліку спеціальностей, роботи підготовчих курсів, міжнародних практик, умов проживання та проведення дозвілля тощо. На всі запитання випускники отримали вичерпні відповіді.

Усі учасники зустрічі були задоволені її результатом.