Наприкінці квітня на запрошення Бердянського міськрайонного центру зайнятості населення, відбулась робоча поїздка профорієнтаційної групи Таврійського державного агротехнологічного університету до Бердянська. Наш університет представили: начальник центру довузівської підготовки та профорієнтації Т.Т. Циновська, ст. викладач кафедри ТСС АПК А.М. Бондар, студенти університету: Діана Бартиш (АТЕ) та Карина Євпадченко (ЕТБ).

Під час акції «Випускник-2019» випускникам загальноосвітніх навчальних закладів була представлена презентація про особливості та переваги навчання у ТДАТУ. Наш університет сьогодні – це сучасний регіональний освітній центр, до складу якого входять п’ять факультетів та шість коледжів. Наукові лабораторії та навчальні аудиторії оснащені сучасним обладнанням, що дає можливість забезпечити освітній процес на високому рівні у відповідності з сучасними вимогами ринку праці.

Зараз в університеті налічується 21 спеціальність, перелік постійно оновлюється, відкриваються нові, що затребувані на ринку праці. В 2018 році було відкрито нові спеціальності: «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн».

Наші студенти з цікавістю розповіли про студентське життя та самоврядування. Під час зустрічі випускники отримали повну інформацію про наш університет. Також кожному присутньому були роздані профорієнтаційні матеріали, та проведена роз’яснювальна робота щодо вступної кампанії 2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті. На всі питання були надані вичерпні відповіді.

За матеріалами кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК»