Не дивлячись на те, що навчальний рік тільки розпочався, у таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного вже повним ходом триває профорієнтаційна робота. Адже, дуже важливо заздалегідь зорієнтувати старшокласників у виборі майбутньої професії.

Викладачі кафедри мехатронних систем та транспортних технологій доцент Олег Болтянський та старші викладачі Ірина Мілаєва і Сергій Волков відвідали школи Кам’янко-Дніпровського району. У ході заходу було охоплено 14 шкіл району.

В ході спілкування, школярі були ознайомлені зі структурою університету та особливостями навчання. Ознайомитися зі спеціальностями Таврійського ДАТУ можна з яскравих буклетів, які отримали усі учні шкіл.

Кафедра мехатронних систем та транспортних технологій