111З 5-го по 7-е лютого 2019 року відбулась робоча поїздка співробітників кафедр ТКМ та ТСС в АПК до Волноваського району Донецької області.

Профорієнтаційна група працювала у складі: ст. викл. Бондаря А.М., доц. Бакарджиєва Р.О. та студентів механіко-технологічного факультету Железнова Андрія та Кривди Владислава.

Робота відбувалась за повної підтримки міської та районної адміністрацій (Сидоренко О.Л. – перший заступник керівника РДА), а також керівництва відділу освіти і працівників відділу молоді та спорту РДА.

Вразила зустріч з учнями Волноваського професійно-технічного училища, в якому працює багато випускників нашого навчального закладу. Учні виявили велику зацікавленість до спеціальності «Агроінженерія», оскільки мають відповідний напрям підготовки.

За період перебування у Волноваському районі було відвідано 19 шкіл, а саме: Волноваська ЗОШ №1, Волноваська ЗОШ №2, Волноваська ЗОШ №3, Волноваська ЗОШ №4, Волноваська ЗОШ №5, Волноваська ЗОШ №6, Волноваська ЗОШ №7, Володимирівська ЗОШ №1, Донська ЗОШ, Новотроїцька ЗОШ №2, Новотроїцька ЗОШ №4, Ольгинська ЗОШ, Ближненська ЗОШ, Микільська ЗОШ, Рибінська ЗОШ, Миколаївська ЗОШ, Стрітенська ЗОШ, Свободненська ЗОШ та Хлібодарівський НВК. Також було відвідано ПТУ, в якому є споріднені спеціальності механіко-технологічного факультету. Загальна кількість випускників у міських школах склала 148 осіб, у районних школах – 154 особи.

Під час зустрічі випускники отримали повну інформацію про ТДАТУ. Також були роздані профорієнтаційні матеріали та інформація про підготовчі курси і предметні олімпіади та «День відкритих дверей».

За матеріалами: кафедра ТСС в АПК