Профорієнтаційна робота кафедр університету спрямована на залучення до вступу випускників середніх та вищих навчальних закладів.

4 жовтня представники кафедри КН Соловйова М.М. та Беккауер А.О. відвідали Оріхівський район для зустрічі з випускниками шкіл. Було відвідано: Оріхівську гімназію № 1 «Сузір´я», Оріхівський НВК № 2 імені академіка. В.А. Лазаряна, Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради, Мирненську ЗОШ І-ІІІ ст. імені воїна-інтернаціоналіста С. Падалки. Під час зустрічей учням було надано інформацію про спеціальності ТДАТУ, роздано рекламний матеріал та проведено анкетування.

З цією ж  метою 9 жовтня викладачі кафедри МСТТ доц. Болтянський О.В., ст. викл. Мілаєва І.І. і студенти Клейменов М. та Басараб І. (випускники 2018 року Благовіщенської ЗОШ) відвідали Кам’янсько-Дніпровський район.

Із 16-ти шкіл району було відвідано 8 (11 випускних класів) –  це і Кам’янсько-Дніпровська гімназія «Скіфія», і Кам’янсько-Дніпровський НВК ЗОШ I-III ст., Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ I-III ст. №3, Водянська ЗОШ I-III ст. №1, Водянська ЗОШ I-III ст. №2, а також Благовіщенська ЗОШ, Іванівська ЗОШ і Новодніпровська ЗОШ.

Під час виступу учням випускних класів була надана детальна інформація щодо вступу до ТДАТУ, факультетів та спеціальностей, про курси підготовчого відділення та всеукраїнські олімпіади ТДАТУ, проходження стажування за кордоном у період навчання, роздано інформаційні буклети.

До того ж випускники та їх батьки були запрошені на День відкритих дверей ТДАТУ, який відбудеться 20 жовтня і вони зможуть ще детальніше ознайомитися з навчанням у нашому навчальному закладі.

Безумовно такі заходи допомагають учням краще зорієнтуватися при вступі до вищого навчального закладу, дізнатися про всі нюанси цього процесу. Завдяки роботі кафедр ТДАТУ учні дізнаються про наш університет та зможуть подальшому обрати його для навчання.

Прес-служба ТДАТУ