IMG_010823 січня 2019 року на запрошення керівництва ТДАТУ відбувся профорієнтаційний круглий стіл з директорами та представниками шкіл І – ІІІ ступенів Генічеського району Херсонської області.

ТДАТУ представляло керівництво університету – ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України, Кюрчев В.М., проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П., а також декан механіко-технологічного факультету, к.т.н., професор Кюрчев С.В., начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Т.Т.

До зустрічі  також долучилися:  директор ТОВ «Дніпро» с. Азовське Генічеського району, заслужений працівник сільського господарства України, к.т.н., Кістечок О.Д. (випускник ТДАТУ); начальник відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області Попова І.М., викладачі кафедри ТКМ, а  також студенти – випускники шкіл Генічеського району, які навчаються у теперішній час в ТДАТУ.

Ректор ТДАТУ надав інформацію про діяльність університету, відкриття в університеті нових сучасних спеціальностей та перспективи розвитку навчального закладу. Володимир Миколайович підкреслив, що випускники ТДАТУ, в більшості працевлаштовані, а це є безумовно гарним показником. Під час спілкування обговорювалися питання реформування нової української школи, вибір професії старшокласниками та підготовка їх до ЗНО.

Кращий доказ  успішності університету є його випускники і студенти.  ТДАТУ пишається багатьма своїми успішними випускниками, серед яких  виробничники, політики, науковці. Студенти – випускники шкіл Генічеського району поділилися своїми враженнями про навчання у нашому навчальному закладі.

Під час заходу гостям було проведено екскурсію з відвідуванням навчальних корпусів та аудиторій,  центру культури і дозвілля, бібліотеки та інших підрозділів.

Зустріч відбулася у дружній обстановці. Учасники круглого столу виявили намір зробити такі зустрічі традиційними. Володимир Миколайович подякував за співпрацю керівникам шкіл і побажав їм натхнення та успіхів в роботі.

За матеріалами: кафедра ТКМ