Наприкінці травня у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» було проведено профорієнтаційний квест «Подорож у світ спеціальностей Ногайського коледжу» з метою ознайомлення випускників шкіл зі спеціальностями, які можна отримати в навчальному закладі.

На захід були запрошені учні 9-х класів Банівської ЗОШ та Приморської ЗОШ № 3, також до них долучилися бажаючі з Приморської школи № 2 та українсько-болгарського ліцею.

Жеребкуванням було сформовано дві команди, які виконували завдання квесту на п’яти локаціях, що символізували п’ять спеціальностей Ногайського коледжу. Успішне виконання цікавих практичних завдань, пов’язаних з розумінням особливостей та значення майбутньої спеціальності, дало можливість командам зібрати всі пелюстки «квітки майбутнього», яка відображає спеціальності коледжу.

Активна безпосередня участь кожного учасника команди у виконанні завдань, бажання перемогти, не підвести команду виром емоцій захопила учасників квесту. Тому під час чаювання вже не було переможців і переможених, душевна атмосфера та гостинність студентів другого курсу коледжу ще більше згуртували учасників квесту. Особливо сподобався гостям музичний сюрприз.

В такій нетрадиційній активній формі цього року пройшов День відкритих дверей в коледжі.

За матеріалом сайту коледжу