20191022_10310822 жовтня кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного прийняла участь в профорієнтаційному заході на базі сільської зеленої садиби «Гостини у Валентини» для студентів професій «кухар», «кондитер», «електрогазозварник» Державного навчального закладу “Токмацький професійний ліцей”.

Викладач кафедри Демко В.С. разом зі студентами першого курсу спеціальності «Туризм» Конча К., Жуковим М. та Гордійчуком Д. презентували здобуття вищої освіти в ТДАТУ – представити освітні програми по всім спеціальностям, розповіли про можливості навчання та практики на всіх факультетах університету.

Студенти Токмацького ліцею відвідали м. Мелітополь та Мелітопольський район для ознайомлення з туристичним потенціалом розвитку і функціонування сільських зелених садиб та популяризації сільського зеленого туризму. Так як сьогодні дуже активно розвивається зелений туризм сільських територій, студентам було продемонстровано реальну роботу садиби, як прибуткового туристичного об’єкту, проведено екскурсію та презентовано всі туристичні послуги, які надає туристам садиба. Ця інформація дозволить студентам реалізувати свій підприємницький потенціал на місцях власної громади, та замислитись над отриманням вищої освіти з метою покращення та удосконалення своїх професійних вмінь та навичок.

Кафедра бізнес-консалтинга та міжнародного туризму ТДАТУ висловлює щиру вдячність власниці зеленої садиби «Гостини у Валентини» – голові ГО «Чарівна Таврія» Єрмак Валентині Андріївні за плідну співпрацю та практичну підготовку студентів спеціальності «Туризм».

За матеріалами: кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму