У ТДАТУ на енергетичному факультеті з 23 травня 2016 року почала роботу ДЕК з проведення комплексного державного кваліфікаційного екзамену для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Спеціаліст», спеціальності 7.10010101 – «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

Склад екзаменаційної комісії:

ЖИЛА Віктор Іванович – голова комісії, проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., професор кафедри інтегрованих електротехнологій та процесів Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

ФЕДЮШКО Юрій Михайлович – заступник голови комісії, д.т.н., професор, в.о. завідувача кафедри електротехнологій і теплових процесів.

ГАЛЬКО Сергій Вітальович – к.т.н., доцент, директор ННІЗУП ТДАТУ.

ПЕТРОВ Віктор Олексійович – к.т.н., доцент кафедри електроенергетики і автоматизації.

КАШКАРЬОВ Антон Олександрович – к.т.н., доцент кафедри електроенергетики і автоматизації.

Комплексний державний кваліфікаційний екзамен потребує знання, як теоретичного, практичного, так і наукового спрямування. Студенти свої знання показали в межах питань КДКЕ. Комісія продовжує свою роботу до 27.05.2016 року.

Асистент кафедри ЕТіТП Пєрова Н.П.