45155430_2267088580028101_2754513872982376448_nОдна з основних аграрних галузей нашого регіону, овочівництво,  завдяки еко-технологіям повинна приносити прибуток. Це питання 9 листопада обговорювали учасники конференції. Організаторами виступили Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва GEF Small Grants Programme.

У конференції взяли участь експерти Глобально-екологічного фонду, консультанти з питань раціонального природокористування UHBDP, викладачі ТДАТУ та керівники багатьох організацій в галузі овочівництва.  Робота конференції складалася з двох блоків: підвищення родючості ґрунту та засоби для захисту рослин.

В ЦКіД ТДАТУ зібралися  більше ста учасників заходу, діяльність яких пов’язана з вирощуванням плодоовочевої продукції. Проект Інформаційно-консультаційного центру «Агро-Таврія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва GEF Small Grants Programme зараз охоплює дві області: Запорізьку та Херсонську.

Представник нашого регіону Наталя Бернага повідомила, що вже запроваджені декілька проектів. Один з них буде реалізований за підтримки ТДАТУ.

– Справа в тому, що після збирання урожаю в садах, залишається багато сухого гілля. Його треба утилізувати. ТДАТУ надає спецтехніку для вирішення цього питання, додала Н. Бернага.