+День студента-2Шановне студентство!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним Днем студента –  святом молодих та енергійних, яке символізує активне життя всього студентства, наповнене відкриттями, веселощами та новими знаннями!

Міжнародний День студента присвячений людям з нескінченою енергією, які готові до втілення своїх задумів і можливостей, помножених на креативність та інноваційність підходів. Студент, як ніхто, відкритий світу та готовий приймати його виклики.

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення людини як майбутнього фахівця, а крім цього – формування світогляду, ідеалів, переконань. Цей час – особливий, найбільш вирішальний, чудовий і неповторний.

Переконані, що студентство Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань, інтелектуального розвитку і духовного зростання.

В університеті ви можете взяти участь у справжній науковій діяльності, роботі різних гуртків, спортивних секцій, художній самодіяльності, а також у різноманітних цікавих студентських заходах. Не витрачайте марно дорогоцінний час! У ТДАТУ вас завжди почують, підтримають вашу ініціативу й допоможуть розвинути талант.

Бажаємо вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!

Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах! Нових видатних успіхів вам, дорогі наші студенти!

Ректорат, профком ТДАТУ