Кюрчев ВМ фото1 - копияШановні студенти, викладачі та співробітники ТДАТУ!

Щиро вітаю Вас із Днем знань, початком нового навчального року та запрошую на святкування Дня знань, посвяту першокурсників!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети. Впевнений, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів.

Особливо хочу привітати першокурсників. Ви зробили перший і найважливіший вибір у житті. Нехай Вам скоряться найвищі вершини і перетворяться у життя найсміливіші задуми. Отримані знання допоможуть Вам не тільки побудувати успішну кар’єру, стати гідними членами суспільства, а й зробити свій особистий внесок у майбутнє України.

За 85 років свого існування університетом підготовлено тисячі висококваліфікованих фахівців, серед яких відомі науковці, державні діячі, керівники провідних підприємств різних галузей агропромислового комплексу України. Отримані фундаментальні знання допомогли випускникам університету не тільки побудувати успішну кар’єру, стати гідними членами суспільства, а й зробити свій особистий внесок у розвиток нашої держави. Висловлюю надію, що сьогоднішні студенти продовжать добрі традиції попередніх поколінь.

Найщиріші слова подяки за щоденну кропітку працю та високий професіоналізм – нашим викладачам, які щедро діляться своїми знаннями та мудрістю, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Бажаю всім здоров’я, щастя, бадьорості, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

Запрошую усіх студентів, батьків та гостей на урочисте святкування Дня знань та посвяту першокурсників 1 вересня о 9 годині на площі перед головним корпусом Таврійського державного агротехнологічного університету.

Ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор,

член-кореспондент НААН України

Кюрчев Володимир Миколайович