Шановна спільнота Таврійського ДАТУ!

Прийміть щирі вітання зі святами: Днем захисника і захисниць України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Цього дня Україна та українці по всьому світу відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника і захисниць України.

14 жовтня вписане у календар української історії, як день захисника України. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.
Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто, в ім’я миру, боронить нашу Батьківщину і тих, хто всіляко підтримує нашу країну у цій боротьбі. Схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Бажаю усім козацької міці, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців. Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, незламного духу, мирного неба та добробуту у ваших оселях! Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею як для кожної людини, так і для всієї нашої України!

З повагою, Володимир Кюрчев,
ректор ТДАТУ